28
Dec

سرمایه گذاری در ساخت ویلا در ترکیه

سرمایه گذاری ساخت ویلا در ترکیه

حتما شما هم تا حالا بارها از مزایای خرید خانه و آپارتمان در ترکیه شنیده‌اید؛ اما علاوه بر خرید املاک و مستغلات، سرمایه گذاری در ساخت ویلا در ترکیه یکی دیگر از راه‌های مطمئن برای سرمایه گذاری با سود تضمینی برای ایرانیان است. در این مطلب سعی کرده‌ایم تا به سوالات شما راجع به ساخت ویلا در ترکیه و به طور کلی، سرمایه گذاری در ساخت و ساز در این کشور پاسخ دهیم.

سرمایه گذاری در ساخت در ترکیه

همانطور که احتمالاً خبر دارید، کشور ترکیه در طول سال‌های اخیر سیاست‌های تشویقی را برای جذب سرمایه از طریق فروش املاک و مستغلات در خاک ترکیه اتخاذ کرده است. به عنوان مثال شهروندان ایرانی می‌توانند با خرید یا ساخت آپارتمان و یا ویلا در ترکیه، اقامت ترکیه و پاسپورت این کشور را به دست بیاورند.

به طور کلی شرایط ساخت و ساز در ترکیه برای اتباع خارجی، فرق چندانی با شهروندان بومی ترکیه ندارد. این یعنی شما به عنوان یک فرد ایرانی که هنوز تابعیت و اقامت ترکیه را ندارد، باید دقیقاً همان مراحلی را برای خرید ملک و ساخت ویلا در ترکیه طی کنید که یک شهروند ترکیه طی می‌کند؛ از خرید ملک گرفته تا اخذ پروانه ساخت و شروع پروژه.

دلیل این امر این است که ترکیه تلاش دارد تا شرایط سرمایه گذاری در ساخت را تا جای ممکن برای اتباع خارجی راحت سازد تا آن‌ها برای آوردن سرمایه‌های خود در بازار املاک و مستغلات ترکیه ترغیب شوند.

البته استثنائاتی نیز در این میان وجود دارند. به عنوان مثال افراد خارجی اجازه ندارند زمین‌هایی را که در نزدیکی محوطه‌های نظامی ترکیه واقع شده‌اند، خریداری کنند. به غیر از این موارد خاص، ایرانی‌ها و به طور کلی اتباع خارجی، هیچ محدودیتی برای خرید زمین و ساخت ویلا در ترکیه ندارند.

همچنین برای آشنایی بیشتر با جزئیات شرایط ساخت و ساز در ترکیه و نکاتی که باید قبل از شروع این فرایند بدانید، دعوت می‌کنیم تا با کارشناسان گروه معماری “SS Studio” تماس بگیرید و سوالات خود را بپرسید.

سود ساخت و ساز در ترکیه

مثل فعالیت اقتصادی در هر کشور دیگری، سود ساخت و ساز در ترکیه نیز تحت تاثیر عوامل متعددی قرار دارد. در اینجا مهم ترین عوامل تاثیر گذار در سود سرمایه گذاری ساخت و ساز در ترکیه را بررسی می‌کنیم.

مکان ساخت و ساز

در بازار املاک و مستغلات، همیشه مکان یک ملک حرف اول را در تعیین ارزش و قیمت آن می‌زند. معمولاً هر چقدر که یک زمین به شهرهای بزرگ و مراکز تجاری نزدیک‌تر باشد، از ارزش بالاتری برخوردار است.

همچنین شهرهای توریستی و خوش آب و هوا نیز جزو مناطق گران قیمت محسوب می‌شوند. اگر هدف شما از فعالیت در بازار ترکیه سرمایه گذاری با سود تضمینی است، خرید زمین در مناطق پر طرفدار و ارزشمند باعث می‌شود تا ریسک سرمایه گذاری شما کاهش یابد و شانس بیشتری برای کسب سود از آن داشته باشید.

چرا که قیمت این زمین‌ها روز به روز بیشتر می‌شود و همچنین،‌ به دلیل جذابیت بازار ترکیه برای سرمایه گذاران، همیشه برای فروش آن ها مشتری دست به نقد وجود خواهد داشت.

از طرف دیگر اگر زمینی که در آن شروع به ساخت ویلا در ترکیه می‌کنید در موقعیت مکانی ایده‌آلی نباشد، هنگام فروش آن با مشکل مواجه خواهید شد و کار سختی خواهید داشت.

حتی اگر ویلای شما تمامی امکانات و ویژگی‌های یک ویلای لوکس را داشته باشد، باز هم به دلیل مکان نامناسب جذابیت زیادی برای مشتریان احتمالی نخواهد داشت.

برای جلوگیری از بروز این مشکل در آینده، بهترین کار این است که قبل از خرید زمین به خوبی در مورد ویژگی‌های محل قرارگیری آن تحقیق کنید و بازار آن منطقه را کاملاً بشناسید. گروه معماری SS Studio با سال‌ها سابقه در زمینه ساخت ویلا در ترکیه می‌تواند در این زمینه به شما مشاوره دهد.

این گروه علاوه بر تجربه ساخت ویلا در کلان‌شهرهای تجاری ترکیه، پروژه‌های بسیاری را نیز در مناطق توریستی و ییلاقی ترکیه اجرا کرده است و آشنایی کاملی با بازار املاک و مستغلات در مناطق مختلف ترکیه دارد.

حجم سرمایه

حجم سرمایه‌ای که برای ساخت ویلا در ترکیه در نظر دارید، به طور مستقیم روی میزان سود شما از ساخت و ساز در ترکیه اثر می‌گذارد. طبیعتاً هر چقدر که بودجه بیشتری برای سرمایه گذاری در ساخت و ساز در ترکیه در نظر بگیرید، می‌توانید زمین‌های بهتری را خریداری کنید و پروژه‌های جذاب‌تری نیز در آن‌ها اجرا نمایید.

البته این به آن معنا نیست که برای شروع ساخت ویلا در ترکیه و کسب سود از آن حتماً به حجم عظیمی از سرمایه نیاز خواهید داشت. بلکه امروزه شما حتی می‌توانید با هزینه‌ای معقول و نه چندان زیاد، سرمایه گذاری با سود تضمینی را در ترکیه شروع کنید.

تنها چیزی که برای رسیدن به این هدف نیاز دارید، داشتن شناخت دقیق و اصولی از بازار املاک در ترکیه است.

مشارکت در ساخت در ترکیه

علاوه بر ساخت ویلا در ترکیه، مشارکت در پروژه‌های ساخت و ساز نیز یکی دیگر از راه‌های سرمایه گذاری با سود تضمینی در این کشور می‌باشد.

با توجه به موج عظیمی که برای ساخت و ساز در ترکیه راه افتاده است، شرکت‌های معماری و ساختمانی از اقصی نقاط جهان در این شرکت شروع به فعالیت کرده‌اند و هر کدام از‌ آن‌ها پروژه‌هایی را در دست اجرا دارند.

بسیاری از این شرکت‌ها برای پیش بردن پروژه‌های خود،‌ نیاز به سرمایه خارجی دارند و شما می‌توانید یکی از سرمایه‌گذاران آنها باشید.

در واقع می‌شود گفت مشارکت در ساخت در ترکیه یکی از آسان‌ترین راه‌ها برای کسب سود در این کشور است. فقط کافی است که شرکت معماری یا ساختمانی قابل اعتمادی را پیدا کرده و با آن‌ها همکاری کنید.

در نهایت سود حاصل از این سرمایه‌ گذاری در ساخت می‌تواند هم به شکل پول نقد و هم به شکل یک واحد مسکونی یا تجاری در پروژه مذکور به شما برسد.

سرمایه گذاری در ساخت در ترکیه با سود تضمینی

اگر به دنبال سرمایه گذاری با سود تضمینی هستید، بهتر است حتما قبل از انتقال سرمایه خود به ترکیه با شرکت‌های معماری معتبر و شناخته شده که سابقه فعالیت مشخصی در ترکیه دارند مشورت کنید.

سرمایه گذاری در هر بازاری با ریسک همراه است اما با افزایش آگاهی و همکاری با شرکت‌های حرفه‌ای و با سابقه، می‌توانید تا حد زیادی این ریسک را کم کنید و سرمایه گذاری مطمئنی را در داخل مرزهای ترکیه شروع نمایید.

گروه معماری SS Studio نه تنها به شما در زمینه ساخت و ساز و اخذ اقامت و پاسپورت ترکیه کمک می‌کند، بلکه بهترین راهکارهای موجود برای سرمایه گذاری با سود تضمینی را به شما ارائه خواهد داد و شما می‌توانید با استفاده از خدمات این شرکت سرمایه گذاری در ساخت با سود تضمینی 90٪ تجربه کنید.

چرا سرمایه گذاری در ساخت ملک در ترکیه یکی از بهترین سرمایه گذاری‌ها است؟

دلایل زیادی وجود دارد که ترکیه را به یکی از بهترین کشورها برای سرمایه گذاری تبدیل کرده است. جذب توریست و سرمایه خارجی اکنون برای دهه‌ها است که یکی از ارکان اصلی اقتصاد ترکیه بوده است.

در تمامی این سالها، ترکیه توانسته خود را به عنوان یک میزبان قابل اعتماد برای سرمایه‌گذاران خارجی در صنایع مختلف مثل خودروسازی، پوشاک، تامین انرژی و غیره معرفی کند.

همچنین همسایگی ایران و ترکیه و روابط اقتصادی و فرهنگی طولانی مدت این دو کشور، یکی دیگر از مهم‌ترین مزایای ترکیه به حساب می‌آید که آن را به گزینه‌ای ایده آل برای سرمایه گذاران ایرانی تبدیل کرده است.

همه این‌ها دست به دست هم داده تا امروزه نه تنها مسیر سرمایه گذاری در ترکیه راحت‌تر از هر زمان دیگری باشد، بلکه سود قابل توجهی نیز برای سرمایه گذاران خارجی به ارمغان بیاورد.

اگر هنوز تصمیم قطعی خود را برای سرمایه گذاری در ساخت ویلا در ترکیه نگرفته‌اید، مشاورین گروه معماری SS Studio در خدمت شما هستند تا همه ابهامات شما را برطرف کنند و به شما کمک نمایند تا هرچه زودتر فعالیت اقتصادی خود در کشور ترکیه را شروع کنید.

سرمایه گذاری در ساخت ویلا