در باره ما

Award Winning Interior Design


گروه SS STUDIO توسط سعید ویسی و سعیده حاجی در سال 2016 تأسیس شد. ما یک زوج معمار هستیم. با ایجاد پروژه هایی در سبک منحصر به فرد خود ، هدف ما تبدیل شدن به یکی از بهترین دفترهای طراحی بین المللی است. تیم متخصصان ما از طیف گسترده ای از زمینه ها ، رویاهای یک زندگی مجلل و راحت را محقق می کنند.

هنر زندگی به سبک SS STUDIO را می توان به عنوان مانیفست فردیت ، جستجوی خلاقانه مداوم و نگاه مدرن به میراث توصیف کرد. ما کیفیت جدیدی از زندگی را با ارائه حس منحصر به فرد به مشتریان خود برای سالهای آینده ایجاد می کنیم. از ابتدای پروژه طراحی تا تولید مبلمان ، ما یک سبک زندگی مجلل را طراحی می کنیم ، روش منحصر به فردی برای کار با مشتری و خدمات با کیفیت بالا ارائه می دهیم.

مفهوم منحصر به فرد گروه بر سه عنصر اصلی ، از جمله رشد درونی ، اصل “هنر داخلی” و رویکرد خلاقانه متنوع ، استوار است. ما روندهای جهانی را دنبال می کنیم ، از دنیای مد و طراحی الهام می گیریم و جغرافیای پروژه های خود را گسترش می دهیم.

موفقیت ما دیدگاه ما از تجمل مدرن را در دیدگاه جهانی ، کیفیت خدمات و رویکرد خلاقانه مسئولانه تیم ما تعریف می کند. این به ما امکان می دهد با هر پروژه جدید به اهداف جدیدی برسیم و بخشی از طراحی آینده باشیم.

سعید ویسی

مدیر کل

سعیده حاجی

طراح سرب

Customer Says

USA